Детальні умови продукту Мій депозит

інформація, що стане у пригоді

Як відкрити депозит?

важлива інформація

Особливості поповнення депозиту

Для депозитів, внесених на строк: 3 або 6 місяців – максимальна щомісячна сума поповнення без обмежень. Поповнення можливе протягом всього строку депозиту 12 місяців – щомісячна сума поповнення не може перевищувати суму початкового внеску фактично внесеного на Рахунок (при первинному внесенні Депозиту) або суму Депозиту наявну на Рахунку на момент автоматичного подовження Депозиту, при цьому поповнення Депозиту, внесеного на 12 місяців, здійснюється лише протягом перших 8 місяців з моменту первинного внесення Депозиту/з моменту автоматичного подовження.

При оформленні депозиту функція автоматичного продовження строку депозиту на новий термін (автопролонгація) активована автоматично. Відміна автопролонгації депозиту здійснюється вкладником шляхом:

 •  звернення до установи Банку в якому було оформлено депозит та подання відповідної заяви на відміну від продовження строку депозиту
 •  використання функції відміни автопролонгації в Ощад 24/7
Інструкція відміни автопролонгації депозиту через сервіс Ощад 24/7

В разі відсутності від вкладника відмови від автоматичного продовження строку депозиту на новий термін депозит автоматично продовжується на новий термін на умовах та за процентною ставкою, що діятимуть у Банку по даному виду вкладу на дату відповідного продовження.

Згідно Податкового кодексу України утримується податок на доходи фізичних осіб у розмірі 18% від суми нарахованих процентів за вкладом та додатково утримується військовий збір у розмірі 1,5% від суми нарахованих процентів.

Операції та послуги за депозитом тарифікуються у відповідності до Тарифів за послуги установ АТ “Ощадбанк»

 •  Готівкою через касу відділення Банку (в межах регіонального управління/ГУОК, в якому було оформлено депозит)
 •  Безготівкове перерахування на депозитний рахунок

Безготівкове перерахування нарахованих процентів на поточний рахунок з видачею платіжного засобу (платіжна картка)

 •  Готівкою через касу відділення Банку (в межах регіонального управління/ГУОК, в якому було оформлено депозит) в дату закінчення депозиту
 •  Безготівкове перерахування депозиту на поточний рахунок вкладника

У відділенні Банку, де було відкрито депозит вкладник може оформити довіреність або заповідальне розпорядження по депозиту. Оформлення довіреності або заповідального розпорядження тарифікується у відповідності до Тарифів за послуги установ АТ “Ощадбанк»

попередження

 • Договором не передбачена можливість дострокового розірвання за ініціативою вкладника.
 • За невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Договором Сторони несуть відповідальність згідно з вимогами чинного законодавства України.
При оформленні депозиту функція автоматичного продовження строку депозиту на новий термін (автопролонгація) активована автоматично.   В разі, якщо до дати повернення депозиту (включно) вкладник не здійснив відмову від автоматичного продовження строку депозиту на новий термін, депозит автоматично продовжується на новий термін на умовах та за процентною ставкою, що діятимуть у Банку по даному виду вкладу на дату відповідного продовження.   Вкладник може здійснити відміну автопролонгації депозиту шляхом:
  • звернення до установи Банку в якому було оформлено депозит та подання відповідної заяви на відміну від продовження строку депозиту
  • використання функції відміни автопролонгації в Ощад 24/7

Депозитний калькулятор

Програма лояльності

 

Сума вкладу Підвищена ставка
від 2 500 000,00 грн. +0,50%

При накопиченні на рахунку суми коштів, яка передбачає збільшення процентної ставки по вкладу, ця процентна ставка збільшується банком автоматично. Бонус додається до основної ставки по депозиту. З інформацією про основні ставки можна ознайомитись в розділі «Процентні ставки за депозитами»

Типові договори та документи

Депозитні процентні ставки Ощадбанк (24-03-2023)
Процентні ставки, що застосовуються для договорів в момент їх пролонгації (нові рахунки за даними вкладами не відкриваються)
Тарифи по вкладних рахунках фізичних осіб АТ «Ощадбанк»
Повідомлення для вкладу мій депозит
Інформація про істотні характеристики банківського вкладу (депозиту)
ДОГОВІР БАНКІВСЬКОГО ВКЛАДУ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ (публічна частина)
АРХІВ ДБО Мій депозит (2021)
Індивідуальна частина Договору банківського вкладу на ім’я фізичної особи
Індивідуальна частина Договору банківського вкладу на користь третьої особи
Договір комплексного банківського обслуговування фізичних осіб

  Консультація преміум менеджера
  Преміальні картки