Здійснення валютних операцій в межах Е-ліміту

Запрошуємо до Ощадбанку для здійснення операцій з переказу коштів на підставі Е-ліміту.

Що таке E-ліміт?

E-ліміт – встановлений Національним банком України електронний ліміт валютних операцій фізичної особи – резидента, в межах якого протягом календарного року (з 1 січня по 31 грудня) можуть бути здійснені операції на загальну суму до 200 000 євро (або еквівалент в іншій валюті) та виключно з наступною метою:
 • здійснення інвестиції за кордон
 • розміщення коштів на власному рахунку за межами України
 • виконання власних зобов’язань перед нерезидентом за договором страхування життя
 • надання нерезиденту позики (поворотної фінансової допомоги) в іноземній валюті.
За необхідності, клієнт має можливість придбати безготівкову іноземну валюту з метою проведення переказів на підставі Е-ліміту.

Куди звернутись щоб здійснити переказ в межах E-ліміту?

Для здійснення переказу в межах Е-ліміту необхідно надати в банк:

 1. Документи/інформацію, що свідчать про наявність доходів у сумі, достатній для здійснення валютної операції, такі як:
 • декларація про майновий стан і доходи з відміткою контролюючого органу
 • довідка контролюючого органу про суми виплачених фізичній особі доходів та сплачених податків
 • інформація з офіційного сайту Національного агентства з питань запобігання корупції щодо майнового стану і доходів зазначених в деклараціях, які подавалися фізичною особою на виконання вимог законодавства у сфері запобігання корупції
 • інші документи/ інформація, що підтверджують фінансові можливості, джерела походження коштів клієнта.
 1. Оригінали або копії документів, що підтверджують мету здійснення переказу за межі України [договір (контракт), рахунок (інвойс) та/або інші документи, що використовуються в міжнародній практиці]. Зазначені документи не надаються при здійсненні переказу коштів на власний рахунок за межами України.
Банком можуть бути затребувані додаткові документи та інформація з метою аналізу джерел доходів клієнта та мети здійснення переказу за межі України.
Більш детальну інформацію щодо документів, які необхідно надати до банку, Ви можете отримати у свого персонального менеджера.
Строк розгляду документів – не більше семи робочих днів, починаючи з наступного робочого дня після дня отримання документів установою банку.

Основні тарифи на проведення валютних операцій в межах Е-ліміту:

 • Розгляд пакету документів  для переказу коштів на власний рахунок за межами України або на переказ коштів для здійснення інвестиції за кордон або на переказ коштів з України з метою виконання власних зобов’язань перед нерезидентом за договором страхування життя – 600 грн (з ПДВ).
 • Розгляд пакету документів на переказ коштів з України з метою надання нерезиденту позики (поворотної фінансової допомоги) в іноземній валюті – 1500 грн.(з ПДВ)

  Консультація преміум менеджера
  [recaptcha]

  Найменування пакетів
   

  Преміальні картки