Детальні умови продукту Мій преміальний депозит

інформація, що стане у пригоді

Як відкрити депозит?

важлива інформація

Особливості поповнення депозиту

Для депозитів, внесених на строк: 3 або 6 місяців – максимальна щомісячна сума поповнення без обмежень. Поповнення можливе протягом всього строку депозиту 12 місяців – щомісячна сума поповнення не може перевищувати суму початкового внеску фактично внесеного на Рахунок (при первинному внесенні Депозиту) або суму Депозиту наявну на Рахунку на момент автоматичного подовження Депозиту, при цьому поповнення Депозиту, внесеного на 12 місяців, здійснюється лише протягом перших 8 місяців з моменту первинного внесення Депозиту/з моменту автоматичного подовження.

При оформленні депозиту функція автоматичного продовження строку депозиту на новий термін (автопролонгація) активована автоматично. Відміна автопролонгації депозиту здійснюється вкладником шляхом:

 •  звернення до установи Банку в якому було оформлено депозит та подання відповідної заяви на відміну від продовження строку депозиту
 •  використання функції відміни автопролонгації в Ощад 24/7
Інструкція відміни автопролонгації депозиту через сервіс Ощад 24/7

В разі відсутності від вкладника відмови від автоматичного продовження строку депозиту на новий термін депозит автоматично продовжується на новий термін на умовах та за процентною ставкою, що діятимуть у Банку по даному виду вкладу на дату відповідного продовження.

Згідно Податкового кодексу України утримується податок на доходи фізичних осіб у розмірі 18% від суми нарахованих процентів за вкладом та додатково утримується військовий збір у розмірі 1,5% від суми нарахованих процентів.

Операції та послуги за депозитом тарифікуються у відповідності до Тарифів за послуги установ АТ “Ощадбанк»

 •  Готівкою через касу відділення Банку (в межах регіонального управління/ГУОК, в якому було оформлено депозит)
 •  Безготівкове перерахування на депозитний рахунок

Безготівкове перерахування нарахованих процентів на поточний рахунок з видачею платіжного засобу (платіжна картка)

 •  Готівкою через касу відділення Банку (в межах регіонального управління/ГУОК, в якому було оформлено депозит) в дату закінчення депозиту
 •  Безготівкове перерахування депозиту на поточний рахунок вкладника

У відділенні Банку, де було відкрито депозит вкладник може оформити довіреність або заповідальне розпорядження по депозиту. Оформлення довіреності або заповідального розпорядження тарифікується у відповідності до Тарифів за послуги установ АТ “Ощадбанк»

попередження

 • Договором не передбачена можливість дострокового розірвання за ініціативою вкладника.
 • За невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Договором Сторони несуть відповідальність згідно з вимогами чинного законодавства України.
При оформленні депозиту функція автоматичного продовження строку депозиту на новий термін (автопролонгація) активована автоматично.   В разі, якщо до дати повернення депозиту (включно) вкладник не здійснив відмову від автоматичного продовження строку депозиту на новий термін, депозит автоматично продовжується на новий термін на умовах та за процентною ставкою, що діятимуть у Банку по даному виду вкладу на дату відповідного продовження.   Вкладник може здійснити відміну автопролонгації депозиту шляхом:
  • звернення до установи Банку в якому було оформлено депозит та подання відповідної заяви на відміну від продовження строку депозиту
  • використання функції відміни автопролонгації в Ощад 24/7

Як оформлюється довіреність?

У відділенні банку, де відкрито рахунок можна оформити довіреність на право розпорядження коштами. Вартість послуги становить 120 грн. , а для пенсіонерів – БЕЗКОШТОВНО.

Як відбувається отримання процентів та повернення вкладу?

 • готівкою через касу
 • за допомогю платіжної картки
 • без відвідування відділення банку, отримувати проценти та розпоряджатися коштами

Згідно Податкового кодексу України утримується податок на доходи фізичних осіб у розмірі 18% від суми нарахованих процентів за вкладом та додатково утримується військовий збір у розмірі 1,5% від суми нарахованих процентів.

Процентні ставки за депозитами:

Депозитні процентні ставки Ощадбанк (24-03-2023)

Депозитний калькулятор

Програма лояльності

 

Сума вкладу Підвищена ставка
від 2 500 000,00 грн. +0,50%

При накопиченні на рахунку суми коштів, яка передбачає збільшення процентної ставки по вкладу, ця процентна ставка збільшується банком автоматично. Бонус додається до основної ставки по депозиту. З інформацією про основні ставки можна ознайомитись в розділі «Процентні ставки за депозитами»

Для депозитів, внесених на строк 12 місяців, щомісячна сума поповнення не може перевищувати суму початкового внеску фактично внесеного на Рахунок (при первинному внесенні Депозиту) або суму Депозиту наявну на Рахунку на момент автоматичного подовження Депозиту, при цьому поповнення Депозиту, внесеного на 12 місяців, здійснюється лише протягом перших 8 місяців з моменту первинного внесення Депозиту/з моменту автоматичного подовження.

Процентні ставки за депозитами в момент пролонгації, згідно умов Договору (нові рахунки за даними вкладами не відкриваються):  Процентні ставки, що застосовуються для договорів в момент їх пролонгації
Інформація про істотні характеристики банківського вкладу (депозиту)
ДОГОВІР БАНКІВСЬКОГО ВКЛАДУ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ (публічна частина)
АРХІВ ДБО Мій преміальний депозит (2021)
АРХІВ ДБО Мій преміальний депозит (2022)
Індивідуальна частина Договору банківського вкладу на ім’я фізичної особи
Індивідуальна частина Договору банківського вкладу на користь третьої особи
Інформація для вкладу мій преміальний депозит
Договір комплексного банківського обслуговування фізичних осіб

  Консультація преміум менеджера
  Преміальні картки